NATURHOUSE získal 2. místo v kategorii Skokan roku v soutěži Franchisa roku

NATURHOUSE - Skokan roku

Ve čtvrtek 14. června 2018 vyhlásila Česká asociace franchisingu vítěze soutěže Franchisa roku. Soutěžilo se ve 4 kategoriích, do kterých se přihlásil rekordní počet soutěžících franchisingových konceptů – 41. Po loňském velkém úspěchu, kdy výživové poradny NATURHOUSE obsadily hned 2 první místa, letos značka uspěla v kategorii Skokan roku. Umístila se na 2. místěs celkem otevřenými 7 výživovými poradnami v České republice v roce 2017.


NATURHOUSE - Skokan roku - DiplomJan Gonda, který je zodpovědný za rozvoj značky NATURHOUSE v České republice a na Slovensku, se k takovému úspěchu vyjádřil: „Ocenění nás velmi těší a vážíme si toho, že se soustředíme při otevírání nových poboček na kvalitu. Patříme mezi nejvíce rostoucí koncepty na trhu. Věřím, že to je výsledek několika faktorů, do nichž bezpodmínečně patří důraz na dlouhodobou kvalitu, spokojenost klientů i samostatných podnikatelů – franchisantů. Děkujeme velmi za důvěru. Určitě to není úspěch ze dne na den, ale výsledek poctivé a mravenčí práce a již téměř 10 let na českém trhu. Dosáhli jsme tak 96 poboček a více než 200 000 spokojených klientů. V roce 2017 jsme na českém trhu otevřeli 7 poboček, což je i známka kvality, protože mnoho nových franchisantů se rekrutuje z řad našich zaměstnanců i spokojených klientů, i jim tedy patří velký dík.“  

Ocenění patří také všem – franchisantům,výživovým poradkyním, asistentkám –, kteří se poctivou a mravenčí prací podíleli na takovém úspěchu. Ale především patří klientům.

Zaujal vás koncept NATURHOUSE? A víte, že se můžete stát samostatnými podnikateli, provozovat vlastní výživovou poradnu, vydělávat 40–150.000 Kč měsíčně a mít ze své práce radost? 

Bližší informace poskytne v ČR:

Ing. Petr Kouble
Franchise manager
tel.: 725 766 437
franchising@naturhouse-cz.cz

 

Bližší informace poskytne v SR:

Ján Drábik